تبلیغات
success
success
موفقیت 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
مطالب وبلاگ چگونه است ؟
لینک های مفید
کلمه های تو قسمتی از بذرهایی است که درباغ جاود انه ات می کاری ببین چه میکاری زیرا غذای زندگی ات از همان تهیه می شود که کاشته ای ، بهترین ها را بکار پس بهترینها نصیب تو خواهد شد.
خداوند کلمه پاکیزه را به درخت زیبایی مثل زده که اصل ساقه آن برقرار باشد و شاخه آن به سوی آسمان بالا رود و آن درخت به اذن خداوند در همه اوقات میوه های ماکول و خوش دهد .

مغز تو بی شباهت به ابر کامپیوتر نسیت و کلام به نرم افزار فعال کننده و راهبرنده این ابر کامپیوتر می ماند .
کلام مغز را برنامه ریزی می کند و مغز براساس آن برنامه عمل می کند و همان را اجرا میکند.
کلام درکل وجود انسان جریان دارد به شکل اندیشه ، نوشته ، حرکات و اشارات تظاهر بیرونی پیدا میکند . نهایتا از مجراهای گوناگون به تناسب مجرا ظاهر می شود.
اندیشه همان کلام است به همین دلیل اندیشه هم ازقدرت آفرینش برخوردار است و برای همین هم اکثر نظریه پردازان معتقدند اگر به خیر و چیزهای مثبت فکر کنیم همان در زندگیمان پیش می آید و برعکس اگر به شر و بدی بیندیشیم همان را چذب میکنیم . قدرت انتخاب اندیشه نیز به ما داده شده است .اگر اندیشه های خود راعوض کنیم ،همه اوضاع و شرایط به سرعت عوض می شوند زیرا جهان هرکس تبلور آرمان ها وکلام خود اوست و دیر یا زود حاصل کلمه و اندیشه های خود را درو خواهیم کرد.

آن که ذهن خود را به کنترل درآورده قادر است همه چیز را درکنترل خود قرار دهد و فرمانروایی بر جهان ها شایسته کسی است که برنفس خود فرمانروایی میکند وحاکم برجهان های درونی خود گشته است .
کنترل ذهن و تسلط برنفس ، با کنترل کلام آغاز می شود . اندیشه نیز همان کلام است و مهار اندیشه درحقیقت همان مهار کلام است ووقتی مهار اندیشه دراختیار ماباشد کنترل ذهن به سادگی مسیر می شود .


طبقه بندی: روانشناسی،
[ 8 آذر 91 ] [ 10:19 ] [ mohan ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

مطالب وبلاگ دربخش روانشناسی ، حافظه ،مالی ، تفكر مثبت ، گردآوری وتلخیص از آثار برتر و روز دنیا از مشهورترین روانشناسان جهان ،
دربخش معرفی كتاب به آنها اشاره شده است . برای مطالعه دقیق وكسب اطلاعات جهت خرید
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
فال امروز