تبلیغات
success
success
موفقیت 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
مطالب وبلاگ چگونه است ؟
لینک های مفید
قدرت فراهسته ای کلام

انسان همه انرژی خو را با کلام خود رها می کند .
قدرت نهایی کلمات هماهنگ ، از انرزی هسته ای که قادر است زمین را ویران کند بیشتر است .برای استفاداز قدرت هسته ای ، احتیاج به تخصص ، احتیاط و افر اد قابل اعتماد است .درقدرت فراهسته ای کلام نیز تو نیازمند تخصص ، احتیاط و اعتماد پذیری هستی .وگرنه ممکن است ویرانی به بار آید .با نیروی هسته ای می توانی دردسترسی به برخی از اهداف جهش کنی و راه پنجاه ساله را درنصف شب بپیمایی .
انرژی هسته ای را مهارکنی قدرت عطیم آن دراختیار تو قرار می گیرد و گرنه به هدر می رود وشاید هرگز برای تو آشکار نشود. آزاد سازی و کنترل آن فرمولهایی اختصاصی دارد . از آن میتوانی برای به وجود آوردن یا ویران کردن استفاده کنی و اینها و جز اینها درباره قدرت فراهسته ای کلام نیز صادق است .
هر یک از ما یک رآکتور فراهسته ای با قدرتی بسیار بالاتر از قدرت رآکتورهای هسته ای در درون خودو دراختیار داریم .هسته ای که دراین فوق راکتور شکافته می شوند چیزی نیستند جز کلام ما .  یعنی منبعی نهفته از انرژی که درصورت آزاد شدن به مراتب قوی تر از انرژی هسته ای است .
کلامی که برزبان می آید از اقتداری شگرف برخوردار است و ترتیب معینی از کلمات نیروهای طبیعی قدرتمندی ایجاد میکند که درحیطه نامریی سرگرم کار میشود وعمیقا برجوهر مادی اثر می گذارذ .اثری که مانند پسماندهای اتمی می تواند چندین میلیارد سال تبعات مخرب داشته باشد.
 طبقه بندی: روانشناسی،
[ 6 آذر 91 ] [ 11:21 ] [ mohan ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

مطالب وبلاگ دربخش روانشناسی ، حافظه ،مالی ، تفكر مثبت ، گردآوری وتلخیص از آثار برتر و روز دنیا از مشهورترین روانشناسان جهان ،
دربخش معرفی كتاب به آنها اشاره شده است . برای مطالعه دقیق وكسب اطلاعات جهت خرید
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
فال امروز